Výchova štěněte

14.01.15

Školení je obvykle rozdělen do dvou typů: poslušnost a chování. Budeme diskutovat o výcvik poslušnosti v tomto článku.
Výcvik poslušnosti pro vaše nové štěně by měla začít den, kdy jste ho přivést / její domov. Ty by měly výcvik poslušnosti legraci a začlenit se odborné přípravy s herní sezení. Je to tak snadné, aby vlak štěně, když se baví a štěně nemá tušení, že se učí cenné zkušenosti. Prosím, mějte na zasedání krátké a odměnit štěně, když poslouchají příkaz na první výzvu.

Některé základní příkazy: sedni, zůstaň, pojď a pata. Zaměření na tyto příkazy s vaší nové štěně je dobrý začátek. Měli byste cvičit se svým štěnětem alespoň dvakrát denně a častěji, pokud budete mít čas. Každý tréninku krátký, aby nedošlo k unavovat štěně nebo nechat štěně nudit. Pamatujte si, aby to zábava pro vás oba.

Poté, co vaše štěně dokončí svou očkovací schéma, můžete zapsat je do štěněte tříd. Tyto třídy jsou přínosem jak pro štěně a vlastníky. Předtím, než se přihlásíte štěně, zastavte se třídou a sledovat instruktora během vyučování tréninku. Je třída zábava pro lidi a zvířata? Cítíte se pohodlně s typem tréninku? Pamatujte si, že blahobyt vaše štěně je v sázce, a chcete být spokojeni s metod výcviku. Také se ujistěte, že ve třídě je malá, protože dostanete další instrukce a individuální pozornost. Tato třída by měla být zábava jak pro majitele a štěně a vzdělávací pro obě strany. Pokud se necítíte dobře, nebo nejste spokojeni s metodami lektorů vždy můžete najít jinou třídu a instruktora.

Štěně třídy jsou neocenitelné. Vaše štěně se naučí nebo posílit základní příkazy, které jste učil je a bude socializováno. Socializace je základem dobře choval psa.Štěně, který je zvyklý pohybovat se mezi mnoho různých lidí a zvířat je lepší choval a méně pravděpodobné, že bude agresivní kolem lidí, nebo jiným psům. Ujistěte se, že budete cvičit příkazy s štěně doma a pokračovat v socializaci kdykoliv jste se s vašeho zvířete, zda je park nebo jen procházka kolem bloku. Socializace je během prvních pěti měsících života štěněte tak velmi důležité. Nechat štěně zvykat na podivné obrazy, zvuky a pachy se ho / jí stabilnější psa, jak stárnou.

Existuje mnoho tříd štěně se může zúčastnit. Některé z nich jsou tzv Začátek Puppy třídy, štěně Mateřská škola, třída dorostu 1 a tak dále. Poté, co vaše štěně je absolventem z první třídy, můžete se zapsat je do vyšší třídy pro další vzdělávání a socializace. Tam nemůže být nikdy příliš mnoho socializace, nebo školení pro štěně nebo psa. Vzhledem k tomu, štěně se učí nové příkazy a pobočky se dále ve svém výcviku poslušnosti, on / ona bude více sebevědomá a vás jako vlastník bude jistější a umožnit jim větší svobodu v domácnosti. Školení výhody jak štěně a majitel.

Vzhledem k tomu, štěně stárne, můžete si je zapsat do začátku agility třídy nebo třídy, psí dobrým občanem. Existuje mnoho přetrvávají tříd pro štěně a psů a jediným omezením je, kolik času budete muset věnovat vašeho zvířete a náklady na tříd. Existuje mnoho třídy skupiny nabízených, které nejsou drahé a v některých komunitách jsou neformální třídy tvořeny majitelé domácích zvířat, kteří jen chtějí, aby jejich zvířata hrát a cvičení s ostatními zvířaty v psích parků. Psi jsou společenská zvířata a jsou nejšťastnější, když může běhat a hrát si s ostatními psy nebo hrát se svými lidmi.

Existuje mnoho knih a článků o různých typů štěně a výcvik psů. Pokud nejste obeznámeni s určitými podmínkami, jako je odměna školení nebo psí Good CitizenFree opakovaný tisk článků, udělat si vlastní průzkum před nástupem štěně nebo pes v žádné třídě. Chcete obohacující zkušenost pro vás i pro štěně v tréninku.

Reklama - odkazy

Firma STAKO, prověřený výrobce vestavěné skříně Vám dodá skříň přesně podle Vašich představ.


Osvědčený výrobce vestavěné skříně, společnost KOMANDOR. Ručí za vysokou kvalitu a nadstandartní služby.


Autopůjčovna Praha nabízí vozy Škoda.


Dopřejte si dovolenou s dětmi uprostřed přírody.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.