Výběr barvy vašeho interiéru

22.01.15

Vypadá to tak jednoduché a snadné, když se díváte na programu domácí kutily v televizi.Home člověka projekt probíhá, a rozhodnutí, že dělá nějaké malby interiérů. Pak už jen jako mávnutím kouzelného proutku, je zde krásná nová barva na stěnách místnosti. Všichni se usmívá, místnost vypadá skvěle, a bože, jen to trvalo několik vteřin pro transformaci!

Tvůj život není jako televize - to nikdy funguje tímto způsobem. Já vím, můj život je nikdy tak jednoduché a snadné, a to buď. Nicméně, výběr barvy barvy pro vnitřní místnosti nebo prostor ve vaší domácnosti nemusí být bolestný proces. Tam jsou některé kroky, které můžete podniknout, aby vám pomohou učinit správné rozhodnutí při výběru barevné stěny, a proto se stal jedním z těch šťastných, usměvavá, když projekt je kompletní.

Předtím, než vyrazíte do obchodu laku vybrat barevné vzorníky existují dvě rozhodnutí, které musí být provedeny. Nejprve zjistěte, rozsah projektu, což znamená, že budete muset rozhodnout, zda budete malovat jednu místnost, dva pokoje a chodby, celý velký pokoj, a tak dále. Zdá se, že to tak jednoduché, aby bylo zřejmé, ale nepředpokládejte, prostě jít dopředu a učinit rozhodnutí, mentálně nebo napište ji do notebooku.

Druhá část této otázky je toto: Existují definovaný "počáteční a zastávkách"? Chcete-li odpovědět na tuto otázku, jděte do prostoru a doslova podívat se na všechny stěny se jedná. Ujistěte se, že stěny vašeho projektu splývají a jsou v rámci projektu. Například jsem viděl kuchyňský / Nook prostor domu, kde byly kuchyňské zdi maloval jinou barvu než Nook. To je v pořádku, kromě domu se zastavil s jednou barvou uprostřed stěny nad skříně, takže tam bylo určitě něco nedokončený o vzhled plochy! Nedělejte tu chybu. Podívejte se pozorně na každé stěně v oblasti, a to i s ohledem na jakékoliv obložení či podhledy můžete mít.

Další rozhodnutí, které by mělo udělat, je, pokud jde o rozpočet. Kolik peněz chcete, nebo jste schopni, utratit na zdobení projektu laku? Opět se zdá, tak jednoduché. Ale dříve, než vám dojdou a koupit barvu, měli byste se rozhodnout:

1. Jakou značku barvy budu používat? Některé značky a typy barvy jsou dražší než ostatní. Je váš projekt velký prostor? Pak budete potřebovat více barvy. Pokud by mohlo být pokrývající tmavý barvy s světlejší barvy, budete potřebovat dva nátěry a případně nátěr.

2. Kdo se chystá udělat obraz? Pokud se chystáte pronajmout projektu, to dává smysl, aby si nějaké odhady, než utrácet žádné peníze.

3. Kolik barev barvy budou použity v rámci projektu? Chystáte se přízvuk stěnu nebo oblast? Chystáš se faux dokončit některý z prostoru? Pokusit určit celkový plán v tomto bodě.

Jakmile jste se rozhodli rozsah projektu a realistický rozpočet, pak je na čase přemýšlet o skutečných barevných odstínů. Níže jsou uvedeny některé návrhy pro vás, aby zvážila při výběru barevné stěny.

Kolik změny uvažujete za pokoj? Chcete přidat nějaké drama do této oblasti? Podívejte se na některé hlubších nebo světlejších odstínů barev. Nebo, jemnější a neutrální pohled by mohlo být více v oblasti designu pohodlí. V takovém případě zachovat barvy více neutrální; zvážit jednu ze stovek odstínů off-bílé. Pamatujte si, že barva čip je malinký, malý kousíček barvy. Vypadá to intenzivnější, když ji na svých velkých stěn. Možná budete chtít začít s odstínem, který je méně intenzivní na úlomku barvy a vyzkoušet, jak to se objeví na stěnách. Budeme hovořit o tom brzy.

Chystáte se pracovat s existující barvy v této oblasti, nebo zavést nové barvy? Pokud uvažujete o nové a jiné barvy, ujistěte se, že posílí barevné schéma, které je v současné době v místnosti. Váš nábytek a doplňky by měly mít nový život a zájem s přidáním nové barvy. Dalším velkým technika je pracovat s existující barvy v místnosti a hrát to na stěnách výběrem světlejší nebo tmavší odstín této barvy.

To je vždy moudré rozhodnutí, která prověří vaši potenciální výběr barev před lakováním celou místnost. V případě potřeby lze zakoupit vzorky malovat li to možné, nebo litr, a připravit barevné desky. Je to velmi jednoduché. Jen se bílou vývěsky a dal dvě vrstvy barvy na to. Poté budete mít dobrou představu o skutečné barvy. Dejte barevnou desku ve všech oblastech místnosti nad 24 až 48 hodina období o nahrávání na stěnu se maskování / barvicí páskou. Chcete-li vidět barvu v různých denních dobách a ve večerních hodinách s umělým světlem.

Po těchto jednoduchých kroků vám pomůže zajistit, že vybrat barvu, kterou budete spokojeni s ve svých spacePsychology článcích, a minimalizovat stres a frustraci, protože jste provedli důležitá rozhodnutí na začátku projektu. To je, jak k dokončení laku projekt s úsměvem!

Reklama - odkazy

Firma STAKO, prověřený výrobce vestavěné skříně Vám dodá skříň přesně podle Vašich představ.


Osvědčený výrobce vestavěné skříně, společnost KOMANDOR. Ručí za vysokou kvalitu a nadstandartní služby.


Autopůjčovna Praha nabízí vozy Škoda.


Dopřejte si dovolenou s dětmi uprostřed přírody.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.